Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2017/2018

Dnia 04.09.2017 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Ptaszkowej odbyła się akademia z okazji Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2017/2018.

Uroczystość składała się z dwóch części - artystycznej i oficjalnej. W części oficjalnej Pani Dyrektor przedstawiła zebranym zasady organizacji pracy w nowym roku, wychowawców poszczególnych klas, nauczycieli przedszkola, wskazała numery sal lekcyjnych, gdzie będą się odbywać zajęcia. Podkreśliła, że jest to pierwszy rok wprowadzania nowej reform oświatowej, w związku z tym uczy się w naszej szkole klasa VII. Serdecznie powitała nauczycieli gimnazjum, którzy w bieżącym roku podjęli pracę w naszej szkole.

Część artystyczna została przygotowana przez Panią Małgorzatę Janusz oraz Pana Tomasza Kiełbasę. Na scenie wystąpili uczniowie klasy V. Przypomnieli tragiczne losy Polaków we Wrześniu 1939 roku. Nie zapomnieli o tych, którzy oddali za Ojczyznę swoje młode życie. Chłopcy z klas V, VI wykazali się znajomością pieśni patriotycznych, akompaniował im uczeń klasy VII- Jakub Radzik.

W Nowym Roku Szkolnym życzymy wszystkim dużo zdrowia, sukcesów, poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Niech Rok Szkolny 2017/2018
będzie dla Was zwyczajnie SZCZĘŚLIWY!!!