Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015


Gminny Konkurs "Ratuj życie"

Gminny Konkurs "Ratuj życie" organizowany przez Szkołę Podstawową w Kąclowej.
IV miejsce zdobyły dziewczynki z klasy VI:
Dominka Poręba i Kinga Sekuła.


"Sklepik wzorowy - smaczny i zdrowy"

Nasz Sklepik Uczniowski zdobył wysokie III miejsce w Konkursie "Sklepik wzorowy - smaczny i zdrowy" organizowanym przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Zapraszamy do obejrzenia pracy konkursowej, która przedstawia asortyment naszego sklepiku oraz działania podejmowane przez szkołę w zakresie kształtowania nawyków prawidłowego odżywiania się.

Praca konkursowa Zdrowa Dwójka


" VIII Miejsko - Gminny Dziecięcy Konkurs Twórczości Plastycznej pt. "Obraz dziecka w twórczości pisarzy polskich i zagranicznych" - org. Miejski Dom Kultury w Grybowie
I miejsce - Aleksandra Frączek kl. VI
I miejsce - Adrian Wojtarowicz kl. IV
wyróżnienie - Anita Ząber kl. IV


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Bardzo dobry wynik uzyskał Jakub Michalik z klasy II.
Wyróżnienia:
Julia Michalik - klasa II,
Konrad Rzemiński - klasa IV,
Martyna Konior - klasa V,
Piotr Radzik - klasa V.


Gminny konkurs "Czas to miłość"
W Szkole Podstawowej w Wawrzce odbył się Gminny konkurs "Czas to miłość". Wyniki naszych uczniów:
Kategoria wiekowa kl. III-IV
II miejsce: Aleksandra Rysiewicz - kl. IV,
V miejsce: Aleksandra Homoncik - kl. III.
Kategoria wiekowa kl. V-VI
II miejsce: Aleksandra Frączek - kl. VI,
IV miejsce: Martyna Konior - kl. V.

 

XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

organizowany przez ZSP nr 1 w Ptaszkowej

 

III miejsce w tym konkursie zdobył Łukasz Ptaszkowski z klasy Ib.

 

Gratulacje!

 

 

Międzyszkolny Festiwal Języka Angielskiego klas I - III w Gródku

 

Dziewczynki z klasy III Magdalena Sekuła i Magdalena Święs reprezentowały naszą szkołę.

Elementem festiwalu był konkurs na najciekawszy strój, w którym dziewczynki zdobyły I miejsce.

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego klas IV - V w Gródku

 

W konkursie udział brali uczniowie klasy V: Monika Kruczek i Karol Janusz.

Zespołowo zajęli wysokie III miejsce.

Również III miejsce Karol Janusz zdobył indywidualnie.

Nasi reprezentanci zachwycili uczestników i komisję konkursową swoimi strojami

i w konkursie na najciekawszy strój zajęli I miejsce.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i pomysłowości!

 

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

W gminnych eliminacjach, które odbyły się 16 kwietnia w Stróżach,

naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

Magdalena Michalik - kl.V, Kinga Sekuła - kl.VI, Arkadiusz Bochenek -kl.V i Karol Janus - kl.VI.

Wywalczyli I miejsce i tym samym zakwalifikowali się do etapu powiatowego.

 

W eliminacjach powiatowych, które odbyły się 27 kwietnia w Nowym Sączu

 brało udział 18 szkół podstawowych z terenu powiatu nowosądeckiego.

Nasi uczniowie uplasowali się na wysokim II miejscu.

 

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Finalistka konkursu "MÓJ REGION - MOJA DUMA, MOJE MIASTO - MOJA DUMA"

 

W dniu 23 marca w Nowym Sączu odbyło się podsumowanie konkursu

"MÓJ REGION- MOJA DUMA ,  MOJE MIASTO- MOJA DUMA".

Tytuł finalistki zdobyła: Aleksandra Frączek, uczennica  klasy VI z naszej szkoły.

  Ponadto, praca Aleksandry pod tytułem "Historia mojej miejscowości" została wybrana do publikacji.

Gratulacje!

 

 

 

XI Gminny Konkurs Piosenki Europejskiej w Siołkowej

 

W kategorii klas I-III

I miejsce wyśpiewali sobie uczniowie klasy III:

Magdalena Sekuła i Adrian Lompart

 

W kategorii klas IV-VI również

I miejsce  wywalczyli uczniowie klasy VI:

Zuzanna Kogut i Kacper Rysiewicz

 

 

VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego

"Jak rozwiązywać spory bez przemocy" pod hasłem "Mój Przewodnik - moje bezpieczeństwo".

 

Wysokie miejsca zdobyły dziewczynki z klasy VI:

I miejsce - Aleksandra Frączek

II miejsce - Kinga Sekuła

 

 

XIII Międzyszkolny Konkurs

 o Życiu i Nauczaniu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Starej Wsi

 

IV miejsce zespołowo zajęli uczniowie klasy VI:

Emilia Wysowska

Dominika Poręba

Dawid Siedlarz

 

 

XVII Parafialne Forum Rodziny

 

KONKURS PLASTYCZNY:

II miejsce:  Natalia Polak - kl. I

III miejsce:  Agnieszka Pałubiak - kl. V

Wyróżnienia: Julita Siedlarz - kl. I

Patrycja Kiełbasa - kl. III

 

KONKURS LITERACKI - POEZJA:

I miejsce:  Aleksandra Frączek - kl. VI

II miejsce:  Adrian Wojtarowicz - kl. IV

III miejsce:  Kinga Sekuła - kl. VI

 

KONKURS LITERACKI - POEZJA:

 I miejsce:   Natalia Kiełbasa - kl. IV

Agnieszka Pałubiak - kl. V

II miejsce:  Dominika Poręba - kl. VI

Anita Waligóra - kl. IV

Wiktoria Broda - kl. IV

III miejsce:  Emilia Wysowska - kl. VI

Rafał Klimek - kl. IV

Jakub Radzik - kl. IV

Wyróżnienia:  Anita Ząber - kl. IV

Kinga Michalik - kl. IV

Łukasz Kachniarz - kl. IV

Patryk Tokarz - kl. IV

Klaudia Janusz - kl. IV

Magdalena Siedlarz - kl. V

 

Nagrody zostaną wręczone 19 października 2014 r.

 podczas XVII Parafialnego Forum Rodziny.

 

 

Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczny

"Zachowaj trzeźwy umysł"

 

Nagrodę w tym konkursie otrzymała Agnieszka Pałubiak - uczennica klasy V.