Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "LOSY ŻOŁNIERZA
I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO"

Uczeń klasy VII Piotr Bochenek zdobył tytuł laureata w XXIV edycji kuratoryjnego ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 - 1948. W walce o wolną Polskę". Pragniemy przypomnieć, że Piotr powtórzył swój zeszłoroczny sukces, zdobywając tytuł laureata konkursu po raz drugi z rzędu. Gratulujemy sukcesu!


GMINNY KONKURS HISTORYCZNY "DZIĘKI SOLIDARNOŚCI - 30 LAT WOLNOŚCI"

Uczennica klasy VII, Julia Litawa dostarczyła nam wiele radości zajmując 3 miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym "Dzięki Solidarności - 30 lat wolności". Bardzo dobry wynik (7 miejsce) w tym samym konkursie osiągnął Jakub Michalik z klasy VI. Gratulujemy sukcesów!

"Pożyteczna rola owadów w lesie"

Nadleśnictwo Nawojowa oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie były organizatorami XV KONKURSU PLASTYCZNEGO "Pożyteczna rola owadów w lesie".[...]

Dodano: 12.06.2019

Gminny Konkurs Czytelniczy pt."Jestem panem Andersenem"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym pt."Jestem panem Andersenem". Zadanie było bardzo trudne, ponieważ każdy z uczestników musiał napisać własną baśń, w której wystąpili bohaterowie z utworów Andersena..[...]

Dodano: 12.06.2019

XVI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Zagadki Logiczne"

15 maja 2019 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
w Krużlowej Wyżnej odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Zagadki Logiczne" dla uczniów szkół Gminy Grybów. Nasza reprezentacja w składzie: Jakub Michalik kl. VI, Bartłomiej Siedlarz kl. VI, Julia Litawa kl. VII i Konrad Rzemiński kl. VIII zajęła wysokie III miejsce.
Gratulujemy wysokiej lokaty i życzymy dalszych sukcesów.[...]

Dodano: 20.05.2019, Źródło: M.Kosiba-Michalik

Wyniki KANGURA MATEMATYCZNEGO 2019

Z ogromną przyjemnością chcemy ogłosić, iż w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu "KANGUR MATEMATYCZNY" uczennica klasy II- Zuzanna Poręba uzyskała wynik bardzo dobry.[...]

Dodano: 16.05.2019, Źródło: M.Kosiba-Michalik

Gminny Konkurs Ortograficzny

Uczennica klasy VII- Julia Litawa zdobyła II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!

Dodano: 14.05.2019, Źródło: Szkoła

Duży sukces ucznia naszej szkoły w turnieju "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"

W dniu 24 kwietnia w Zerspole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu odbyły się eliminacje powiatowe ogólnopolskiego turnieju "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego". Miło jest nam poinformować, że najlepszy wynik w całym powiecie nowosądeckim uzyskał Adam Matuszewski[...].

Sukcesy w konkursach z języka angielskiego

Niedawno mogliśmy się cieszyć sukcesem Kasi Ptaszkowskiej i Gabrysi Rysiewicz z klasy 5, które wyśpiewały III miejsce na Festiwalu Piosenki Europejskiej w Siołkowej. Nowych powodów do radości dostarczyła nam Julka Litawa z klasy VII, zostając laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpus" z języka angielskiego. Również wysokie V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego w Gródku zajęła Ola Kiełbasa z klasy VI. Gratulujemy dziewczynkom sukcesów i liczymy na kolejne!

Dodano: 08.04.2019, Źródło: B.Motyka

Konkurs "Małopolska Marzanna"

II miejsce - Karol Ptaszkowski z kl.III i Zuzanna Ptaszkowska z grupy przedszkolnej "Tygryski".
Wyróżnienie - Zuzanna Toczek

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus" z języka angielskiego

Laureatką konkursu została Julia Litawa z klasy VII.

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego w Gródku

V miejsce uzyskała Aleksandra Kiełbasa z klasy VI.

Turniej "Bezpieczeństwo ruchu drogowego" - Stróże 2019 - etap gminny

I miejsce drużynowo(grupa I) - Magdalena Radzik, Weronika Janus, Adam Matuszewski, Jakub Broda.
I miejsce drużynowo (grupa II) - Magdalena Sekuła, Piotr Bochenek, Damian Kogut.

XV Gminny Konkurs Piosenki Europejskiej - Siołkowa 2019

III miejsce zajęły Katarzyna Ptaszkowska i Gabriela Rysiewicz.

Małopolski Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019

Konrad Rzemiński - uczeń klasy VIII - etap rejonowy.

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019

Konrad Rzemiński - uczeń klasy VIII - etap rejonowy.

Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019

Konrad Rzemiński - uczeń klasy VIII - etap rejonowy.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019

Julia Litawa - uczennica klasy VII - etap rejonowy.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019

Julia Litawa - uczennica klasy VII - etap rejonowy.
Martyna Rysiewicz - uczennica klasy VII - etap rejonowy.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 -1948. W walce o wolną Polskę"

Kiełbasa Aleksandra - uczennica klasy VI - etap rejonowy
Siedlarz Bartłomiej Jakub - uczeń klasy VI - etap rejonowy
Bochenek Piotr - uczeń klasy VII - etap rejonowy
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursów.

Gminny Konkurs Czytelniczy "100 - lecie Polski Niepodległej"

Wyróżnienie - Julia Litawa kl. VII

XVII Gminny Konkurs Poetycki "Twórczość własna"

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VII - Julia Litawa - zdobyła II miejsce w Gminnym Konkursie Poetyckim "Twórczość własna".
GRATULUJEMY!


Ogólnopolski Konkurs "Autoportret"

Katarzyna Ptaszkowska uczennica kl. V oraz Aleksandra Ptaszkowska uczennica kl. VII, zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu "Autoportret" realizowanego
w ramach Kampanii Profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

GRATULUJEMY!!!

Parafialne Forum Rodziny - Rodzina kształtuje charakter

Konkurs plastyczny - kategoria I-III
Wyróżnienie - Szymon Ludwin kl.III
Wyróżnienie - Zofia Pieróg kl. II
Kamila Grzybowska kl.II

Konkurs plastyczny - kategoria VII - gimnazjum
Wyróżnienie - Patrycja Kiełbasa kl.VII
Wyróżnienie - Aleksandra Homoncik kl.VII
Wyróżnienie - Dawid Frączek kl.VII

Poezja - kategoria IV-VI
I miejsce - Marcin Siedlarz kl. VI
II miejsce - Karolina Kiełbasa kl. VI
III miejsce - Julia Michalik kl. VI
III miejsce - Mateusz Wysowski kl. IV
Wyróżnienie - Klaudia Grzybowska kl.Va
Wyróżnienie - Kinga Tokarz kl.IV
Wyróżnienie - Amelia Zielińska kl.IV
Wyróżnienie - Gabriela Rola kl.IV
Wyróżnienie - Adam Ptaszkowski kl.VI
Wyróżnienie - Michał Ptaszkowski kl.Va

Proza - kategoria IV-VI
Wyróżnienie - Aleksandra Kiełbasa kl.VI
Wyróżnienie - Aleksandra Smoła kl.VI
Wyróżnienie - Magdalena Janus kl.IV
Wyróżnienie - Patrycja Tokarz kl.VI
Wyróżnienie - Mikołaj Waremczuk kl.VI

Poezja - kategoria VII - gimnazjum
II miejsce - Julia Litawa kl. VII
II miejsce - Weronika Wysowska kl. VII
III miejsce - Adrian Lompart kl. VII
II miejsce - Patrycja Kiełbasa kl. VII
Wyróżnienie - Krystian Michalik kl.VII

Proza - kategoria VII - gimnazjum
II miejsce - Dawid Frączek kl. VII
III miejsce - Szymon Główczyk kl. VII
III miejsce - Martyna Noga kl. VII
III miejsce - Martyna Rysiewicz kl. VII
Wyróżnienie - Grzegorz Konrad Poręba kl.VII
Wyróżnienie - Magdalena Święs kl.VII
Wyróżnienie - Krystian Michalik kl.VII
Wyróżnienie - Aleksandra Siedlarz kl.VII
Wyróżnienie - Aleksandra Homoncik kl.VII
Wyróżnienie - Magdalena Sekuła kl.VII

OSIĄGNIĘCIA 2017/2018


OSIĄGNIĘCIA 2016/2017


OSIĄGNIĘCIA 2015/2016


OSIĄGNIĘCIA 2014/2015


OSIĄGNIĘCIA 2013/2014