Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2016/2017


Gminne zawody w piłce siatkowej chłopców w Białej Niżnej
Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce w gminnych zawodach w piłce siatkowej chłopców. Zawody odbyły się w Białej Niżnej.
Skład drużyny: Konrad Rzemiński, Damian Kogut, Szymon Główczyk, Piotr Bochenek, Rafał Gucwa, Patryk Tokarz, Bartłomiej Janusz, Damian Kiełbasa, Adam Ptaszkowski, Łukasz Kachniarz.


VII rzut Ligi - Białka Tatrzańska - 8.03.2017 r.
Finały Małopolskiej Gimnazjady i Igrzyska Młodzieży Szkolnej


V miejsce: Aleksandra Kiełbasa - kl. IV
VI miejsce: Karol Radzik - kl. IV
XI miejsce: Piotr Bochenek - kl. V
XXII miejsce: Paulinka Zielińska - kl. IIIB

VI rzut Ligi - Białka Tatrzańska - 21.02.2017 r.
Memoriał im. Kazimierza Bubuli
Finały Małopolskiej Gimnazjady i Igrzyska Młodzieży Szkolnej


VII miejsce: Aleksandra Kiełbasa - kl. IV
VIII miejsce: Piotr Bochenek - kl. V
IX miejsce: Karol Radzik - kl. IV
XV miejsce: Konrad Kogut - kl. IV
XVI miejsce: Paulinka Zielińska - kl. IIIB

V rzut Ligi - Kluszkowce - 8.02.2017 r.
Memoriał im. Fryderyka Salamona


V miejsce: Aleksandra Kiełbasa - kl. IV
VI miejsce: Paulinka Zielińska - kl. IIIB
VIII miejsce: Karol Radzik - kl. IV
XIV miejsce: Piotr Bochenek - kl. V

IV rzut Ligi - trasy biegowe Obidowa - 31.01.2017 r.
X Jubileuszowy Mały Bieg Podhalański im. Św. Jana Pawła II


VII miejsce: Aleksandra Kiełbasa - kl. IV
X miejsce: Karol Radzik - kl. IV
XI miejsce: Piotr Bochenek - kl. V
XXII miejsce: Paulinka Zielińska - kl. IIIB


Rejonowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt
Limanowa - 17 marca 2017 r.


W zawodach brali udział najlepsi tenisiści z powiatu nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i miasta Nowy Sącz. W tej grupie znalazł się uczeń naszej szkoły Piotr Bochenek. Zajął wysokie V miejsce i tym samym zdobył awans na zawody wojewódzkie.
Więcej: http://www.mos.limanowa.pl/galeria_sh.php?g=gal/02/187

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt
Gródek nad Dunajcem - 7 marca 2017 r.


V miejsce w tych zawodach zdobył Piotr Bochenek, jednocześnie awansował na zawody rejonowe.
Więcej: http://mos-nowosadeckie.pl/sprawozdania/zuzanna-matusiewicz-i-dawid-trojanowski-mistrzami-w-tenisie-stolowym/

Nasza szkoła była gospodarzem
Międzygminnych Zawodów w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt


II miejsce: Piotr Bochenek - kl. V
V miejsce: Szymon Główczyk - kl. V
V miejsce: Magdalena Sekuła - kl. V
VI miejsce: Wiktoria Broda - kl. VI
Piotr Bochenek awansował na zawody powiatowe.


PIŁKA SIATKOWA

Międzygminne Zawody w Minisiatkówce Dziewcząt - Biała Niżna - 9.03.2017 r.

W tym turnieju wzięły udział zwycięskie drużyny trzech gmin i miasta Grybów.
Nasza reprezentacja zdobyła II miejsce.

Gminne Zawody w Minisiatkówce Dziewcząt - Biała Niżna - 23.02.2017 r.

W zawodach wzięło udział 7 drużyn. Zawodniczki z naszej szkoły w składzie:
Wiktoria Broda, Anita Ząber, Aleksandra Rysiewicz, Magdalena Sekuła, Klaudia Janusz, Anita Waligóra, Kinga Michalik, Aleksandra Ptaszkowska zdobyły I miejsce i zostały Mistrzyniami Gminy Grybów w Piłce Siatkowej. Zdobyły awans na zawody międzygminne.

Gminne Zawody w Minisiatkówce Chłopców - Biała Niżna - 16.03.2017 r.

W tych zawodach naszą szkołę reprezentowali: Szymon Główczyk, Rafał Gucwa, Piotr Bochenek. Patryk Tokarz, Bartłomiej Janusz, Łukasz Kachniarz, Konrad Rzemiński, Damian Kogut, Damian Kiełbasa, Rafał Klimek, Patryk Radzik, Adam Ptaszkowski.
Zawodnicy Ci zdobyli tytuł wicemistrza Gminy Grybów.


62/XVIII ZINTEGROWANA ZIMOWA SPARTAKIADA DZIECIĘCA
Osiągnięcia naszych uczniów w konkurencji BIEGI NARCIARSKIE:

Kategoria - dziewczęta ur. w 2008 i 2009 r.
I miejsce: Magdalena Janus - kl. IIa
II miejsce: Paulina Zielińska - kl. IIIb
IV miejsce: Agnieszka Klimek - kl. IIa
VI miejsce: Agnieszka Michalik - kl. IIIb
VII miejsce: Zofia Rysiewicz - kl. IIb

Kategoria - chłopcy ur. w 2008 i 2009 r.
VII miejsce: Kamil Janus - kl. IIb
X miejsce: Daniel Kogut - kl. IIb

Kategoria - dziewczęta ur. w 2006 i 2007 r.
I miejsce: Aleksandra Kiełbasa - kl. IV
II miejsce: Gabriela Rysiewicz - kl. IIIa
IX miejsce: Katarzyna Ptaszkowska - kl. IIIa
X miejsce: Weronika Janus - kl. IV
XI miejsce: Magdalena Radzik - kl. IIIa

Kategoria - chłopcy ur. w 2006 i 2007 r.
III miejsce: Karol Radzik - kl. IV
IV miejsce: Konrad Kogut - kl. IV
VII miejsce: Karol Janusz - kl. IV
IX miejsce: Adrian Lompart - kl. V
X miejsce: Michał Zieliński - kl. IV
XI miejsce: Igor Kogut - kl. IIIa
XII miejsce: Jakub Michalik - kl. IV

Kategoria - dziewczęta ur. w 2004 i 2005 r.
VI miejsce: Aleksandra Ptaszkowska - kl. V

Kategoria - chłopcy ur. w 2004 i 2005 r.
III miejsce: Piotr Bochenek - kl. V
IV miejsce: Bartłomiej Janusz - kl. V


SZKOLNA MAŁOPOLSKA LIGA W NARCIARSTWIE BIEGOWYM

III rzut Ligi - trasy CSZ Ptaszkowa - 18.01.2017 r.
Drużynowo nasza szkoła uplasowała się na XIII miejscu.

Kategoria chłopców ur. 2006 i młodsi:
VIII miejsce: Karol Radzik - kl. IV
XIV miejsce: Konrad Kogut - kl. IV
XXI miejsce: Adrian Lompart - kl. V
Kategoria dziewcząt ur. 2006 i młodsze:
VII miejsce: Paulinka Zielińska - kl. IIIB
XXIII miejsce: Aleksandra Smoła - kl. IV

II rzut Ligi - Zakopane (trasy COS) - 11.01.2017 r.
Drużynowo nasza szkoła uplasowała się na XII miejscu.

Kategoria chłopców ur. 2005:
X miejsce: Rafał Gucwa - kl. V
Kategoria chłopców ur. 2006-2007:
X miejsce: Karol Radzik - kl. IV
Kategoria Dziewcząt ur. 2006-2007:
III miejsce: Aleksandra Kiełbasa - kl. IV
Kategoria dziewcząt ur. 2008 i młodsze:
I miejsce: Paulinka Zielińska - kl. IIIB

I rzut tej Ligi odbył się 3 stycznia 2017 r. na trasach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej.
Łącznie wystartowało w niej 34 reprezentacje szkół podstawowych z województwa małopolskiego.
Drużynowo nasza szkoła uplasowała się na IX miejscu.

Kategoria Junior E (2005):
VIII miejsce: Rafał Gucwa - kl. V
XI miejsce: Piotr Bochenek - kl. V
Kategoria Junior E (2006 i młodsi):
IX miejsce: Karol Radzik - kl. IV
XV miejsce: Adrian Lompart - kl. V
Kategoria Junior E (2006 i młodsi):
III miejsce: Aleksandra Kiełbasa - kl. IV
XIV miejsce: Paulinka Zielińska - kl. IIIB


TENIS STOŁOWY

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
Ptaszkowa - 14.12.2016 r.


I miejsce: Piotr Bochenek z kl. V
VI miejsce: Szymon Główczyk z kl. V
II miejsce: Wiktoria Broda z kl. VI
III miejsce: Magdalena Sekuła z kl. V
VI miejsce: Anita Ząber z kl. VI
Wszyscy Ci zawodnicy awansowali do zawodów międzygminnych.

Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt
Ptaszkowa - 8.12.2016 r.


III miejsce: Szymon Główczyk i Piotr Bochenek z kl. V
I miejsce: Wiktoria Broda z kl. VI i Magdalena Sekuła z kl. V
Wyniki te dały zawodnikom awans na zawody międzygminne.

VI Mistrzostwa Miasta Grybów i Gminy Grybów w Tenisie Stołowym
O PUCHAR WÓJTA GMINY GRYBÓW
6.11.2016 r.


I miejsce: Piotr Bochenek - kl. V
V miejsce: Szymon Główczyk - kl. V
VI miejsce: Adrian Lompart - kl. V


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015