Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2019/2020

Na podium zawodów powiatowych w siatkówce chłopców

4 marca w Piwnicznej-Zdroju odbyły się zawody w siatkówce chłopców. Uczniowie z naszej szkoły po emocjonującej walce stanęli na podium zawodów zajmując III miejsce. Warto poinformować, że wcześniej triumfowali w zawodach gminnych
i międzygminnych.

Dodano: 16.03.2020

II miejsce w Gminnych Zawodach w Minisiatkówce Chłopców

5 marca szkoła w Białej Niżnej gościła zawodników biorących udział w Gminnych Zawodach w Minisiatkówce Chłopców (Igrzyska Dzieci). Do rozgrywek zgłosiło się sześć szkół, spośród których został wyłoniony mistrz Gminy Grybów. Po bardzo emocjonujących zawodach, drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce.

Dodano: 10.03.2020

Wspaniałe zawody w biegach narciarskich naszych dziewcząt

Wspaniale spisały sie dziewczyny z naszej szkoły w czwartej edycji Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich, która odbyła się na trasach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. W zawodach o Puchar Wójta Gminy Grybów wystartowało prawie 300 uczestników ze szkół podstawowych Małopolski.

Dodano: 10.03.2020

Na podium w kolejnej edycji Małopolskiej Ligi Szkolnej w biegach narciarskich

Kolejna edycja Małopolskiej Ligi Szkolnej w biegach narciarskich uraczyła nas świetnymi wynikami. Wszystkie dziewczyny startujące z naszej szkoły ukończyły zawody na podium.[...]


Dodano: 17.02.2020

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego - Igrzyska Młodzieży
w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

23 stycznia w Łącku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego - Igrzyska Młodzieży w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów zgłosiło się 17 zawodniczek i 19 zawodników. Miło nam poinformować, że uczennica Magdalena Sekuła ukończyła mistrzostwa na II miejscu. Wśród chłopców II miejsce zajął Piotr Bochenek. Na najniższym stopniu podium stanął Szymon Główczyk.[...]

Dodano: 23.01.2020

Małopolska Liga Szkolna w Biegach Narciarskich w Zakopanem

Piękna słoneczna pogoda przywitała zawodniczki i zawodników drugich w tym sezonie zawodów Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich. Biegi rozegrano na otwartych w grudniu nowych trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Świetnie na nowych tarsach spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ptaszkowej. Aleksandra Kiełbasa zajęła II miejsce, natomiast Zofia Rysiewicz oraz Gabriela Rysiewicz finiszowały na III miejscach w swoich kategoriach wiekowych.

Dodano: 22.01.2020

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego - Igrzyska Dzieci
w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

16 stycznia w Łącku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego - Igrzyska Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów zgłosiło się 17 zawodniczek z 12 szkół i 21 zawodników z 13 szkół podstawowych.Turniej rozgrywany był systemem pucharowym "do dwóch przegranych", mecze do 3 wygranych setów. Miło nam poinformować, że uczeń Marcin Siedlarz ukończył mistrzostwa na II miejscu.[...]

Dodano: 22.01.2020

Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
i Chłopców

12 grudnia w Gródku n/Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego - Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Wysokie miejsca zajęły drużyny z naszej szkoły. Drużyna dziewcząt ukończyła zawody na I miejscu, natomiast drużyna chłopców uplasowała się na miejscu II[...].

Dodano: 22.01.2020

Wystartowała Małopolska Liga Szkolna w Biegach Narciarskich

Ponad 250 uczestników stanęło na starcie inauguracyjnych zawodów Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich w Obidowej. Rywalizowano stylem klasycznym na trasie Śladami Olimpijczyków. Świetny start zaliczyły uczennice naszej szkoły: I miejsce zajęła Aleksandra Kiełbasa, II miejsce w swojej kategorii wiekowej uzyskała Gabriela Rysiewicz.

Dodano: 14.01.2020

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - BARDZO DOBRE WYNIKI UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Bardzo dobre wyniki w drużynowym tenisie stołowym uzyskali chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły. Obydwie drużyny dotarły do etapów rejonowych. Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce a drużyna chłopców zakończyła zawody na miejscach od V do VI.
Gratulujemy!!!

Zobacz pełne wyniki z wszystkich etapów zawodów

Dodano: 03.01.2020


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2018/2019


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2017/2018


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015