Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2017/2018

Puchar Wójta jest nasz!!!

Dnia 31 stycznia na trasach biegowych Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej odbyły się Międzyszkolne Zawody Narciarskie o Puchar Wójta Gminy Grybów. W biegach narciarskich w stylu klasycznym wzięło udział przeszło 100 zawodników.

Miło nam poinformować, iż uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ptaszkowej
wybiegali I miejsce.
W swoich kategoriach wiekowych zwycięstwa odnieśli:
Agnieszka Klimek
Andrzej Kiełbasa
Karol Ptaszkowski

Na drugim miejscu rywalizację ukończyli:
Martyna Radzik
Zofia Rysiewicz
Gabriela Rysiewicz
Aleksandra Kiełbasa
Jakub Klimek

Na najniższym stopniu podium stanęli:
Oliwia Janusz
Katarzyna Ptaszkowska
Kacper Michalik
Kamil Janus
Piotr Bochenek

Szczegółowe wyniki i pozostałe miejsca uczniów naszej szkoły można zobaczyć tutaj

Gratulujemy!!!


Drugie zawody trzeciej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich w Tomaszowie Lubelskim. Zawodniczka z naszej szkoły Aleksandra Kiełbasa trenująca w LKS "Cerbud" uczestniczyła 16-17.02.2018 roku w Tomaszowie Lubelskim w drugich zawodach trzeciej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich.
Ola zdobyła 8 miejsce w tylu klasycznym i 8 miejsce w stylu dowolnym. Gratulujemy!


Małopolska Szkolna Liga w Biegach Narciarskich
I Edycja - 11.01.2018r.
Inauguracja Ligi Małopolskiej odbyła się w Obidowej. Biegi odbyły się stylem klasycznym.
VI miejsce Karol Radzik (2006)dystans 2km
III miejsce Aleksandra Kiełbasa (2006) dystans 2km
IV miejsce Paulina Zielińska (2008) dystans 1km
Zespołowo ZSP w Ptaszkowej zajęło 7 miejsce wśród 36 szkół startujących

II Edycja Małopolskiej Szkolnej Ligi w Biegach Narciarskich odbyła się w Ptaszkowej - styl dowolny.
Z naszej szkoły w ystartowało 6 zawodników
Karol Radzik 5 miejsce
Aleksandra Kiełbasa I miejsce
Paulina Zielińska II miejsce
14 miejsce - Katarzyna Ptaszkowska
19 miejsce - Agnieszka Klimek (2009)
22 miejsce - Magdalena Janus (2008)
Drużynowo nasza szkoła zajęła wysokie V miejsce na 33 szkoły startujące.

III edycja Małopolskiej Ligi Szkolnej w Biegach Narciarskich - XI Mały Bieg Podhalański - Obidowa 30.01.2018r.
Bieg odbywał się stylem klasycznym na dystansie 2 km.
II miejsce Aleksandra Kiełbasa
III miejsce Gabriela Rysiewicz (2007)
XII miejsce Paulina Zielińska (2008)

XXVI miejsce Magdalena Janus (2008)
XIX miejsce Agnieszka Klimek (2009)
Nasza szkoła zajęła 8 miejsce w punktacji zespołowej.

Finały Małopolskich Igrzysk Dzieci i IV Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich - Białka Tatrzańska 08.02.2018r.
Bieg rozegrano stylem dowolnym.
III miejsce Aleksandra Kiełbasa (2006) dystans 2km
II miejsce Paulina Zielińska (2008) dystans 1km
III miejsce Gabriela Rysiewicz (2007) dystans 1km
XV miejsce Katarzyna Ptaszkowska (2008) dystans 1km
XIX miejsce Weronika Janus
Nasze dziewczynki w punktacji zespołowej w kategorii dziewcząt urodzonych w latach 2005-2010 zajęły II miejsce w województwie małopolskim.

Finały Małopolskiej Szkolnej Ligi w Biegach Narciarskich - V edycja - 21.03.2018r. Białka Tatrzańska (styl klasyczny)
III miejsce Aleksandra Kiełbasa
I miejsce Gabriela Rysiewicz
VII miejsce Agnieszka Michalik
XVIII miejsce Paulina Zielińska
XV miejsce Katarzyna Ptaszkowska
XXI miejsce Weronika Janus
XXIV miejsce Agnieszka Klimek
XXVIII miejsce Magdalena Janus
W punktacji zespołowej szkół w Finale Małopolskiej Ligi w Biegach Narciarskich nasza szkoła zajęła IV miejsce.

Zawodnicy, którzy uzyskali miejsce w pierwszej dziesiątce w Małopolskiej Szkolnej Lidze Narciarskiej zdobyli prawo do startu w zawodach ogólnopolskich.
Z naszej szkoły do mistrzostw ogólnoplskich awnansowali:
Aleksandra Kiełbasa (I miejsce w Lidze Małopolskiej po 4 edycjach)
Karol Radzik (X miejsce po 4 edycjach)
Paulina Zielińska (III miejsce w Lidze)
Gabriela Rysiewicz (IX miejsce po 4 edycjach)

VIII Finały Ogólnopolskie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Biegach Narciarskich 13.03.2018r. w Kotelnicy Białczańskiej
W pierwszym dniu zawodów rozegrano biegi stylem klasycznym.
VII miejsce Aleksandra Kiełbasa
XVIII miejsce Gabriela Rysiewicz
XV miejsce Paulina Zielińska
IX Karol Radzik
W drugim dniu zawodów rozegrano biegi stylem dowolnym.
Był to szczęsliwy dzień ponieważ zdobyliśmy brązowy medal na Mistrzostwach Polski.
III miejsce Aleksandra Kiełbasa dystans 3km
XIV miejsce Karol Radzik XIX miejsce Gabriela Rysiewicz XXI miejsce Paulina Zielińska

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015