Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2014/2015

 

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Małopolskiej Lidze Narciarstwa Biegowego.

Byli to: Arkadiusz Bochenek, Magdalena Michalik, Rafał Gucwa, Piotr Bochenek.

Startowali oni w zawodach w Zakopanem, dwa razy w Białce Tatrzańskiej.

Również w Ptaszkowej odbył się jeden z rzutów ligi - biegi sprinterskie,

w której Arkadiusz Bochenek zakwalifikował się do finału B i zajął 7 miejsce

w klasyfikacji łącznej chłopców ur. w 2003 roku.

Arek punktował również w Białce Tatrzańskiej, gdzie zajął VI miejsce stylem klasycznym.

Gratulujemy!

 

 

60/XVI Jubileuszowa Zintegrowana Zimowa Spartakiada Dziecięca - 7 marca 2015 r.

Zawodnicy, którzy reprezentowali naszą szkołę zdobyli bardzo wysokie miejsca.

 

Wyniki w konkurencji biegi narciarskie: http://www.ptaszkowa.pl/sport/2015/biegi.php

Wyniki w konkurencji strzelanie z karabinka pneumatycznego: http://www.ptaszkowa.pl/sport/2015/strzelanie.php

 

 

Międzyszkolne Zawody o Puchar Wójta Gminy Grybów - 2 lutego 2015r. - Ptaszkowa

Zawody odbywały się w dwóch dyscyplinach: slalomie gigancie i biegach.

W konkurencji biegów narciarskich zwyciężyła nasza szkoła.

Również wysoko, bo III miejsce nasi uczniowie wywalczyli w konkurencji zjazdy.

W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych uplasowaliśmy się na wysokim II miejscu.

Gratulujemy wszystkim, którzy znaleźli się na podium.

 

Szczegółowe wyniki:  http://www.sp1ptaszkowa.gminagrybow.pl/dokumenty/Klasyfikacja.pdf

 

 

PIŁKA SIATKOWA

 

Gminne zawody w piłce siatkowej - 29 stycznia 2015r. - Biała Niżna

II miejsce zajęli chłopcy w składzie:

Mateusz Królak, Arkadiusz Bochenek, Piotr Radzik, Dawid Siedlarz,

Karol Michalik, Karol Janus, Tomasz Janusz, Mateusz Ptaszkowski.

 

 

Gminne zawody w mini siatkówce dziewcząt - 9 luty 2015r. - Kąclowa

II miejsce zajęły dziewczynki w składzie:

Kinga Sekuła, Magdalena Michalik, Dominika Poręba, Aleksandra Frączek,

Magdalena Siedlarz, Anita Ząber, Emilia Wysowska, Wiktoria Broda.

 

 

TENIS STOŁOWY

 

Od początku roku szkolnego, w każdy czwartek od 18.00 do 20.00 odbywają się w naszej szkole

treningi w tenisie stołowym dla naszych uczniów. Uczestniczy w nich ponad 20 dzieci.

Duże podziękowania należą się Panu Krzysztofowi Osmole za pomoc w organizacji tych treningów.

Wytężona, systematyczna praca dzieci zaowocowała dużymi sukcesami w tej dziedzinie sportu.

 

Dzieci podczas treningu

 

Indywidualne Gminne Mistrzostwa Dziewcząt

w tenisie stołowym

Mistrzynią Gminy Grybów została Kinga Sekuła z kl. VI

V miejsce - Magdalena Michalik z kl. V

 VI miejsce - Aleksandra Frączek z kl. VI

Wszystkie te dziewczynki zakwalifikowały się do zawodów międzygminnych.

 

 

Indywidualne Gminne Mistrzostwa Chłopców

w tenisie stołowym II miejsce - Piotr Radzik z kl. V

             V miejsce - Arkadiusz Bochenek z kl. V

Obaj chłopcy awansowali na zawody międzygminne.

 

 

Indywidualne Międzygminne Zawody w tenisie stołowym dziewcząt

V miejsce zajęła Magdalena Michalik z kl. V

i tym samym awansowała na zawody powiatowe w Kamionce Wielkiej.

Indywidualne Międzygminne Zawody w tenisie stołowym chłopców

V miejsce zajął Arkadiusz Bochenek z kl. V

i tym samym zakwalifikował się na zawody powiatowe.

 

 

Drużynowe Gminne Mistrzostwa Dziewcząt w tenisie stołowym

I miejsce wywalczyły Kinga Sekuła z kl. VI i Magdalena Michalik z kl. V

W zawodach brały udział również Magdalena Siedlarz i Amelia Ziółko z kl. V.

 

Drużynowe Gminne Mistrzostwa Chłopców w tenisie stołowym

I miejsce zdobyli uczniowie z kl. V Arkadiusz Bochenek i Piotr Radzik.

W zawodach brali również udział:

 Piotr Bochenek, Mateusz Ptaszkowski, Klaudiusz Rzemiński, Kacper Janus.

 

 

Drużynowe Międzygminne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

w Gródku nad Dunajcem

III miejsce - Arkadiusz Bochenek

Piotr Radzik

Piotr Bochenek

IV miejsce - Kinga Sekuła

Magdalena Michalik

Aleksandra Frączek

 

W naszej szkole 26 listopada 2014 r. odbyły się

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Tenisie Stołowym Chłopców.

Reprezentował nas Arkadiusz Bochenek z kl. V.

W Kamionce Wielkiej w

Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt

reprezentowała nas Magdalena Michalik z kl. V.

 

 

8 listopada 2014 r. na hali sportowej ZSZ w Grybowie odbył się

Otwarty Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Grybów,

w którym uczestniczyły zawodniczki i zawodnicy z naszej szkoły, zdobywając bardzo wysokie miejsca.

W kategorii dziewcząt:

 I miejsce:  Aleksandra Frączek z kl. VI

II miejsce: Magdalena Michalik z kl. V

III miejsce: Kinga Sekuła z kl. VI

W kategorii chłopców:

II miejsce: Piotr Bochenek z kl. III

III miejsce: Arkadiusz Bochenek z kl. V

 

Zawodniczki i zawodnicy UKS "Dwójka"

z pucharami, medalami i dyplomami

 

 

PŁYWANIE

 

W każdy piątek odbywają sie zajęcia z nauki pływania,

w których uczestniczy około 15 dzieci z naszej szkoły.

 Dzieciom towarzyszą rodzice, którzy indywidualnie dowożą dzieci na zajęcia.

 

 

BIEGI PRZEŁAJOWE

 

Reprezentacja szkoły

w indywidualnych biegach przełajowych

 

Gminne Mistrzostwa w biegach przełajowych w Ptaszkowej - 25 września 2014 r.

 

W zawodach brali udział uczniowie z naszej szkoły:

Emilia Wysowska - kl.VI

Kinga Sekuła - kl.VI

Mateusz Królak - kl.VI

Magdalena Michalik - kl.V

Magdalena Siedlarz - kl. V

Arkadiusz Bochenek - kl.V

Krzysztof Poręba - kl. V

Wiktoria Broda - kl. IV

Łukasz Kachniarz - kl. VI

Spośród wszystkich startujących wyłoniono po sześciu najlepszych zawodników z każdej grupy wiekowej,

którzy reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych w Nowym Sączu.

 

Awans na zawody powiatowe w Nowym Sączu uzyskali:

Emilia Wysowska

Magdalena Michalik

Wiktoria Broda

Magdalena Siedlarz

Krzysztof Poręba

 

 

Indywidualne biegi przełajowe dla szkół podstawowych

na szczeblu powiatowym w Nowym Sączu - 30 września 2014 r.

 

W kategorii Dziewczynki - 2004

III miejsce zdobyła Wiktoria Broda uczennica klasy IV

Tym samym zakwalifikowała się na zawody wojewódzkie.

 

czytaj więcej na: http://www.mospn.pl/sprawozdania/indywidualne-biegi-przelajowe-szkol-podstawowych/

 

 

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych

w Nowym Targu - 8 października 2014 r.

 

Wielki sukces w tych zawodach odniosła Wiktoria Broda.

Zdobyła 11 miejsce na 117 zawodniczek z całej Małopolski!

 

czytaj więcej na: http://www.mos.limanowa.pl/pdf/kom/1415/kom-woj-biegi-przelajowe-ims.pdf

 

Gratulujemy!!!