NASZE SUKCESY

nasze sukcesy w roku szkolnym 2019/2020

Konkurs plastyczny z okazji XIX Dnia Papieskiego, który przebiegał pod hasłem: "Wstańcie, chodĽmy!"

I miejsce - Antonina Koszyk oraz Lilianna Michalik
II miejsce - Rita Waligóra oraz Dominik Filipowicz
III miejsce - Hubert Tokarz oraz Julita Michalik
Wyróżnienia: Gabrysia Zielińska, Marek Michalik, Laura Janusz, Kasia Jurczyńska, Wiktoria Maciaszek, Gabrysia Tokarz, Zosia Koszyk

nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

Gminny konkurs profilaktyczny "Aktywnie spędzam wolny czas"

II miejsce zdobyła klasa "0"

64/XX Zintegrowana Dziecięca Spartakiada Zimowa.

I miejsce - Gabriela Zielińska, Jakub Klimek
II miejsce - Adrian Górski
III miejsce - Małgorzata Giera
Wyróżnienia: Anna Majerz, Mateusz Majerz, Miłosz Janusz

KONKURS WEWNˇTRZPRZEDSZKOLNY: "POLSKA - MOJA OJCZYZNA"

I miejsce: Alicja Grzybowska kl. "0"
II miejsce: Gabriela Zielińska - "starszaki"
III miejsce: Natalia Ziółko - "maluchy"
Wyróżnienia: Zuzanna Ptaszkowska - "starszaki", Gabriela Gawłowicz - "maluchy", Patryk Tokarz - kl. "0"
Gratulujemy!

Wewn±trzszkolny konkurs papieski: "Promieniowanie ojcostwa"

I miejsce : Alicja Grzybowska klasa "0"
II miejsce: Lena Toczek - "starszaki"
III miejsce: Paulinka Kiełbasa klasa "0"
Wyróżnienia: Hubert Krok z kl. "0", Milenka Ludwin z kl. "0", Natalia Ziółko "maluchy", Rysiu Bieniek "starszaki"
Gratulujemy!

Konkurs z kat. "Odblaskowa moda" z akcji "Odblaskowa szkoła":

I miejsce zdobyła klasa "0"
Gratulujemy!

Gminny Konkurs Czytelniczy "100 - lecie Polski Niepodległej"

II miejsce - Kornelia ¦więs (grupa maluchów)
III miejsce - Zuzanna Ptaszkowska (grupa starszaków)

nasze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

XIX ZINTEGROWANA ZIMOWA SPARTAKIADA DZIECIĘCA, MEMOROAŁU R. STRAMKI I Z. KMIECIA

I miejsce - Andrzej Kiełbasa i Jakub Klimek
II miejsce - Martyna Radzik
III miejsce - Oliwia Janusz,
IV miejsce - Kacper Michalik
V miejsce - Małgorzata Giera
VI miejsce - Milena Michalik
VII miejsce - Anna Majerz

W II GMINNYM KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZˇ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWˇ I NOWOROCZNˇ

nagrodę zdobył Hubert Krok z grupy Króliki

WEWNˇTRZSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "I WY ¦WIĘTYMI BˇD¬CIE"

I miejsce- Hubert Krok
II miejsce- Alicja Grzybowska
III miejsce- Jakub Klimek

PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY – "KUBU¦ PUCHATEK MOIM PRZYJACIELEM"

I miejsce
Miłosz Janusz
Stanisław i Dawid Tokarz
II miejsce
Gabrysia Tokarz
Kacper Janusz
Piotr Pałubiak
III miejsce
Adrian Górski
Joanna Ziółko
Julia Ptaszkowska

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY NARCIARSKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY GRYBÓW

I miejsce- Andrzej Kiełbasa
II miejsce- Martyna Radzik, Jakub Klimek
III miejsce- Oliwia Janusz, Kacper Michalik

PRZEDSZKOLNA "OLIMPIADA MATEMATYCZNA"

Najlepszym matematykiem w¶ród przedszkolaków została Martyna Radzik – uczennica klasy"0"
GRATULUJEMY!!!!

Copyright (C) 2017. All rights reserved.