Z życia przedszkola

Z życia przedszkola

Wycieczka do straży.

17 września w ramach realizacji tematu "Jesteśmy bezpieczni" dzieci z klasy "0" były na wycieczce w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

czytaj więcej

DZIEŃ DENTYSTY

Kasia jeszcze była mała
i o ząbki dbać nie chciała,
miała pastę ze szczoteczką,
za to chęci, ani deczko.

czytaj więcej

CZŁOWIEK ORKIESTRA W PRZEDSZKOLU

Nasze przedszkole odwiedził pan Wiesław Pyzalski, nazywany człowiekiem orkiestrą. Absolwent Instytutu Edukacji muzycznej Uniwersytetu im. J. Kochanowskiego w Kielcach zagrał dla dzieci na różnych instrumentach.

czytaj więcej

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny przeznaczony dla wszystkich przedszkolaków pt. "Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki" został rozstrzygnięty!!!

czytaj więcej

Nasi mali sportowcy

Przedszkolaki wystartowały w MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH NARCIARSKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY GRYBÓW oraz w XIX ZINTEGROWANEJ ZIMOWEJ SPARTAKIADZIE DZIECIĘCEJ, MEMORIAŁU R. STRAMKI I Z. KMIECIA. Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!!

czytaj więcej

Bóg się rodzi...

W tym uroczystym dniu w każdej z grup odbyły się uroczyste wigilie.

czytaj więcej

Wyjazd do kina

Tygryski i Kłapouszki wybrały się do kina "Sokół" w Nowym Sączu na film pt. "MAŁA WIELKA STOPA".

czytaj więcej

Dzień pluszowego misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono w 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to święto w szczególny sposób. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego misia, aby zaprezentować go kolegom.

czytaj więcej

Warsztaty w klasie "0"

Pani psycholog z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej z Grybowa za pomocą zabaw, ćwiczeń, pogadanki i prezentacji właściwych postaw, pomogła dzieciom klasy 0 lepiej się poznać i zintegrować.

czytaj więcej

Śniadanie - najważniejszy posiłek dnia

Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami dołączyli prozdrowotnej akcji "Śniadanie daje moc" - której celem jest promowanie zdrowego odżywiania się.

czytaj więcej

"MAŁE CO NIECO"

Kłapouszki w ramach codziennych zajęć z tematyki kulinarnej, postanowiły wraz z paniami przyrządzić pyszne gofry.

czytaj więcej

Teatrzyk "Baśń o złotym ptaku"

14 grudnia uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki uczestniczyły w teatrzyku kukiełkowym pt. "Baśń o złotym ptaku". Dzieci z żywym zainteresowaniem śledziły przygody bohaterów, a barwne kukiełki, ciekawa scenografia i dźwięki muzyki pobudzały wyobraźnię małych odbiorców.

czytaj więcej

Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia do naszej szkoły przybył święty Mikołaj. Na gościa czekały niecierpliwie przedszkolaki, dzieci z klasy "0" oraz ich nauczyciele. Zasłuchane dzieci z radością i wielkim przejęciem powitały świętego Mikołaja.

czytaj więcej

Najlepiej razem

Od 1 września 2017 roku pracujemy w systemie 10-cio godzinnym od 6.30 do 16.30.

czytaj więcej

Dzień Grzyba

Tego dnia dzieci poznawały różnorodne gatunki grzybów, dowiedziały się, które są jadalne, a które trujące.

czytaj więcej

Dzień Zwierząt

Głównym celem tego dnia było zwrócenie uwagi na prawidłowe zachowania ludzi wobec zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to żywa istota, która ma swoje prawa i należy o nią dbać.

czytaj więcej

Dzień Uśmiechu

"Niektórzy zaczynają od niego dzień. Innym przychodzi z trudem".
6 października przedszkolaki w codziennych czynnościach odnajdowały tę szczyptę magii, która wywołuje uśmiech na twarzy.

czytaj więcej

Dzień Drzewa

Dzień Drzewa obchodzony jest 10.X. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola w ogrodzie posadziły drzewa, oraz wysłuchały informacji na temat roli drzew w życiu człowieka. Podjęte działania miały na celu propagowanie idei ochrony przyrody, kształtowanie pozytywnego stosunku do niej, pogłębianie wiedzy o drzewach i integrowanie dzieci z całego przedszkola we wspólnej nauce i zabawie.

czytaj więcej

Spotkanie z policjantem

Odwiedził nas wyjątkowy gość- PAN POLICJANT.
Przybliżył on dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Przedszkolaki dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

czytaj więcej

Wycieczka do lasu

Korzystając z słonecznej, jesiennej pogody grupa Tygrysków wybrała się na wycieczkę do lasu.

czytaj więcej

Przedszkole

Od 1 września 2017 roku pracujemy w systemie 10-cio godzinnym od 6.30 do 16.30.

Copyright (C) 2017. All rights reserved.